Testy psychologiczne Zabrze

Badania kierowców - Bytom

Oferta testów psychologicznych

W naszym gabinecie psychologicznym możesz wykonać szereg podstawowych i zaawansowanych badań psychologicznych, służących zarówno ocenie indywidualnych zdolności i predyspozycji jednostki, jak i uzyskaniu różnego rodzaju zezwoleń i uprawnień. Nasz gabinet znajduje się w mieście Zabrze, gdzie wykonujemy wszelkie testy psychologiczne. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam dopasować nie tylko charakter, ale również i rodzaj testu do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Poza tym zawsze też uwzględniamy wymagania stawiane przez instytucje, lekarza medycyny pracy lub zakład pracy. Zapewniamy najwyższą jakość tego typu usług, gdyż staramy się zawsze podchodzić do klienta w sposób szczególny. To ułatwia nam dostosowanie właściwych narzędzi.

Psychotesty Bytom

Profesjonalny gabinet psychologiczny

Wykonujemy rozmaitego typu testy psychologiczne w naszym gabinecie znajdującym się w mieście Zabrze. Między innymi można tutaj wymienić wszelkie badania dotyczące psychologii transportu czy medycyny pracy. Realizujemy różnego typu badania wymagane w pracy. Posiadamy również uprawnienie do wykonywania testów dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń. W ofercie znajdą Państwo także badania, które powinni przebyć kwalifikowani pracownicy ochrony bądź detektywi. Możemy również wykonać testy psychologiczne strażników gminnych czy osób, które ubiegają się o stanowiska górnicze. Wszelkie tego typu badania wykonujemy zawsze w sposób profesjonalny, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie przeprowadzane przez nas testy są nie tylko szczegółowe, ale również i rzetelne.

Testy psychologiczne w Zabrzu

Wykonujemy wszystkie podstawowe i szczegółowe testy psychologiczne w naszym gabinecie w mieście Zabrze. Przeprowadzamy między innymi badania ilorazu inteligencji, badania osobowości oraz testy predyspozycji zawodowych, a także testy zlecone przez zakłady medycyny pracy, w tym testy niezbędne do uzyskania pozwolenia na broń czy prawa jazdy. W naszej poradni testy psychologiczne to nie tylko suche odpowiadanie na pytania i wypełnianie kwestionariuszy, lecz to również wywiad przeprowadzany indywidualnie z każdym klientem, a także, na życzenie klienta, szczegółowe omówienie i interpretacja wyników oraz ich znaczenia. Takie testy psychologiczne pozwalają na uzyskanie pełnego obrazu klienta i pomagają w podjęciu dalszych kroków.

rozmowa
małżeństwo

Zaufaj naszym testom psychologicznym

Jeśli potrzebują więc Państwo wykonać testy psychologiczne, a w dodatku mieszkają Państwo w mieście Zabrze lub w okolicznych miejscowościach, to warto skorzystać z naszych usług. Nasz gabinet jest bardzo dogodnie zlokalizowany w dzielnicy Szombierki, nieopodal centrum Bytomia. Możliwy jest łatwy i wygodny dojazd komunikacją miejską z większości dzielnic miasta. W dodatku staramy się pracować w elastyczny sposób, aby spełnić wszelkie oczekiwania klientów. Stąd też nasze godziny otwarcia gabinetu dostosowywane są do samych klientów. Dlatego też bardzo prosimy o kontakt telefoniczny przed każdą wizytą, abyśmy mogli dopasować właściwy termin spotkania.