Terapia uzależnień Zabrze

Nie czekaj - skorzystaj z naszej pomocy

Uzależnienie – bez względu na to, czy jest nim alkoholizm, narkomania, uzależnienie od seksu czy też od hazardu – to w każdym przypadku choroba, która przejmuje kontrolę nad życiem nie tylko osoby uzależnionej, ale wpływa także na jej najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. W takiej sytuacji konieczna bywa właśnie terapia uzależnień, jak chociażby ta, którą proponujemy w naszym gabinecie znajdującym się w miejscowości Zabrze. Chociaż niektórzy są w stanie poradzić sobie z tym problemem sami, to jednak zdecydowana większość potrzebuje profesjonalnej pomocy oraz stałego wsparcia ze strony specjalisty. Jeśli czujesz, że Ty albo bliska Ci osoba macie problem z uzależnieniem, to nie zwlekaj dłużej. Koniecznie umów się na wizytę w naszym gabinecie!

Nie ma dwóch takich samych uzależnień, w związku z czym nie ma też dwóch takich samych terapii. Mamy tego świadomość i podczas pracy w naszym gabinecie w mieście Zabrze, zawsze zwracamy uwagę na to, aby terapia uzależnień była adekwatna do potrzeb klienta. Co wyróżnia nasz gabinet na tle pozostałych? Przede wszystkim życzliwe, pełne zrozumienia, a przy tym zindywidualizowane podejście do klientów. Nie wierzymy, że jedno rozwiązanie pomoże każdemu. Mamy świadomość, iż konieczne jest zindywidualizowane podejście. Uważamy bowiem, że uzależnienie każdej osoby, nawet jeśli wydaje się zupełnie typowe, jest jedynym w swoim rodzaju, wyjątkowym przypadkiem, który wymaga indywidualnie dopasowanych rozwiązań i terapii.

rozmowy
wsparcie

Terapia dopasowana do potrzeb

Ponieważ mamy świadomość, iż każdy klient jest inny, dlatego też, gdy prowadzimy sesje w naszym gabinecie w mieście Zabrze, to staramy się, aby taka terapia uzależnień była zawsze dopasowana do konkretnej osoby. Dlatego też nie korzystamy z jednej metody, lecz raczej wykorzystujemy rozmaite podejścia oraz różne modele działania, aby trafić z osobna do każdego z klientów i udzielić mu pomocy, jakiej potrzebuje i na jaką zasługuje.

Mamy świadomość, że ogromne znaczenie ma tu znalezienie właściwej, indywidualnej drogi przez każdego klienta. Staramy się zatem mu pomóc przezwyciężyć wszelkie trudności, które zawsze pojawiają się w trakcie leczenia. Z nadzieją prowadzimy takie sesje, mając świadomość, że dla wielu osób taka terapia uzależnień była początkiem nowego, lepszego życia.

Skorzystaj z profesjonalnej terapii uzależnień

Miastem, w którym prowadzona jest nasza terapia uzależnień, jest Zabrze, jednak możemy również udzielić pomocy pacjentom przybywającym do nas z terenu całego województwa śląskiego. Nasza siedziba zlokalizowana jest nieopodal centrum miasta i można do nas bardzo łatwo dojechać komunikacją miejską.

Każdy bez problemu powinien do nas trafić. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy więc do podjęcia pierwszych kroków, w celu uporania się z uzależnieniem, które może zrujnować całe życie. Pamiętajmy przy tym, że taka terapia jest ważna nie tylko dla samego klienta, ale również i dla jego najbliższej rodziny.

pomoc