Terapia dziecka Zabrze

Doświadczeni psychoterapeuci specjalizujący się w terapii dziecięcej w mieście Zabrze

Terapia dziecka wymaga cierpliwości i dokładnego rozpoznania źródła problemu, jeśli szukają Państwo doświadczonych terapeutów w mieście Zabrze, serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka. Pracujący u nas specjaliści z zaangażowaniem i empatią podchodzą do problemów najmłodszych. Dokładamy największych starań, by mali klienci czuli się swobodnie już od pierwszej wizyty w naszym gabinecie. Prowadzimy zajęcia, które opierają się na rozmowie i edukacyjnych ćwiczeniach, podczas których psychoterapeuta rozpoznaje źródło problemu oraz wzmacnia poczucie wartości dziecka.

Terapia dziecka w naszym ośrodku w Zabrzu jest dostosowywana indywidualnie do każdego klienta. Nasi doświadczeni terapeuci dobierają odpowiedni rodzaj technik leczenia. Pierwszym etapem całego procesu jest rozmowa, która ma na celu rozpoznanie zachowań i stopniowe szukanie źródła problemu. Nasze metody bazują przede wszystkim na zabawie i edukacyjnych ćwiczeniach, które pomogą ukształtować poczucie wartości i wiarę w siebie. Skupiamy się na uwydatnieniu pozytywnych cech oraz stopniowo eliminujemy złe nawyki i uczymy jak radzić sobie z niepowodzeniami i przykrymi emocjami. Specjalizujemy się również w terapii fobii szkolnej czy przedszkolnej oraz innych lęków.

dzieci
dzieci

Indywidualna terapia dziecka - Zabrze

Jeśli więc szukają Państwo specjalistycznej pomocy, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Terapia dziecka, którą prowadzimy w Zabrzu to przede wszystkim swobodna, miła atmosfera. Staramy się, by nasi klienci czuli się jak najlepiej w naszym ośrodku, stawiamy na indywidualne rozpoznanie potrzeb i źródła kłopotów w zachowaniu najmłodszych.